Terramet – stavební stroje JCB, hutnící a manipulační technika, elektrocentrály, kompresory a vysokozdvižné vozíky

Společnost Terramet je předním českým prodejcem stavebních strojů JCB, hutnící a manipulační techniky, elektrocentrál, vysokozdvižných vozíků a kompresorů. Nabízí i servis a pronájem techniky, bazar použitých strojů a prodej řady doplňkových produktů a příslušenství.

Terramet disponuje rozsáhlou obchodní sítí po celé ČR a je schopen vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Svědčí o tom i fakt, že v současné době firma zajišťuje provoz více než 3000 strojů JCB, 950 pojízdných kompresorů či 1600 strojů manipulační techniky. Na všech prodejních místech vás obslouží kvalifikovaný personál, který kromě prodeje zajišťuje i odbornou technicko-poradenskou činnost a záruční i pozáruční servis.

Stavební stroje

Anglická firma JCB produkuje jedny z nejkvalitnějších stavebních strojů na trhu, o čemž svědčí i jejich vysoká celosvětová obliba. Typicky žluté stroje s černým logem JCB tak můžete zahlédnout při stavebních pracích od Aljašky až po Zimbabwe. Nabídka Terramet zahrnuje hydraulická pásová i kolová rýpadla, čelní kolové nakladače, rýpadlo nakladače, teleskopické manipulátory, pásové mininakladače, minirýpadla a mykrorýpadla..

Půjčovna strojů

Půjčovna strojů TechRent nabízí zapůjčení nejmodernější stavební techniky značek JCB, KAESER, ENDRESS, JUMBO a VIBROMAX. Pronájem stavební techniky vám při práci umožní ušetřit kapitál, který pak můžete využít na jiné investice, a umožní vám realizaci zakázek, které by jinak přesahovaly vaše momentální možnosti. Terramet zajistí i dopravu zapůjčeného stroje na domluvené místo určení a snadné překlenutí doby mezi objednáním a dodáním nového stroje.

Přestože vývoj nových technologií i moderního inženýrství neustále zvyšují požadavky na výrobky v oblasti trhu s těžkou stavební a manipulační technikou, společnost JCB se už více než 60 let drží na jeho vrcholu a určuje směr, kterým se ubírá.

Mezi produkty, které na náš trh Terramet dodává, patří i manipulační technika Nissana dalších renomovaných značek. Jedná se především o hutnící vibrační techniku JCB Vibromax, pažení Allround a motorové gradery HBM-NOBAS. Terramet zajišťuje i výkup vašich starších strojů JCB a k dispozici je vám kromě servisu i bazar a půjčovna strojů a stavební techniky TechRent.

Pokud vás nabídka společnosti Terramet zaujala či pokud byste se chtěli dozvědět více o jejích detailech, navštivte internetová stránkywww.terramet.cz nebo se obraťte přímo na některé ze středisek v Praze, Brně, Ostravě, Teplicích, Českých Budějovicích a Plzni.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.