Klimatizace na letní dny je nezbytností

Společnost Arktis Servis již přes neskutečných 20 let zajišťuje vše, co se týká chlazení a klimatizace. Jako jedna z prvních firem po roce 1989 tedy navrhuje, prodává i montuje klimatizace do kanceláří, bytů, podniků i rodinných domů.

Kromě nové klimatizace se zabývá i pravidelnými kontrolami a záručními i pozáručními opravami. Arktis Servis zastupuje na českém trhu značky Toshiba, Fujitsu, LG a Midea. Provádíme však i opravy jiných značek klimatizačních jednotek.

Arktis Servis se aktivně zapojila do programu Ministerstva životního prostředí Zelená úsporám, který je zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech. Dodáváme totiž i tepelná čerpadla, které jsou jedním z alternativních druhů energie.

Jak již z názvu firmy vyplývá, kromě klasické klimatizace zajišťujeme i chladící servis. Montujeme chlazení pro firmy, obchody, restaurace, kavárny, obchody i třeba vinné sklípky. Poskytujeme komplexní služby – návrh, dodávka, montáž, zákaznický servis chlazení. Pro chlazení prodáváme průmyslové chladničky, chladicí vitríny, chladicí pulty a vany, skříně, výrobníky ledu a dalších chladících zařízení. Dodáváme i zařízení pro klimatizace velkých prostor na požadovanou teplotu 12 °C.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.