Návrhy interiérů nejsou snadné

APPAREL BOX s.r.o., interiérové studio nabízí vysoký standard služeb od analýzy potřeb zákazníka, až po nejmenší detail realizace. Profesionální návrhy interiérů, individuální přístup k zákazníkovi, a realizace rozsáhlých interiérů. To jsou naše dlouholeté zkušenosti v oblasti návrhu interiérů.

Podoba interiéru musí vycházet z potřeb jeho uživatele. Interiér je třeba řešit jako celek v kontextu všech souvislostí. Interiér by se měl vždy vymýšlet již při návrhu celého prostoru a rozhodně by měl být do detailu navržen ještě před zahájením stavby.

Naše návrhy interiérů začínají interiérovou studií, dále pokračují realizací projektu a končí dokončením na místě. Při úvodním setkání zpracujeme návrh interiéru, který obsahuje veškerou dokumentaci. Materiálové a barevné provedení bude uplatněno v interiéru v souladu s vnitřním cítěním klienta.

Pokud máte zájem o naše nabízené služby, můžete se přijít podívat do naší prodejny, Křižíkova 263/24, Praha 8 Karlín, každý všední den od 9:00 do 18:00 hodin nebo v sobotu od 9:00 do 13:00 hodin.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.