Vchodové dveře – sestavte si je online v našem konfigurátoru

Nabízíme několik řad velmi kvalitních vchodových dveří – máte z čeho vybírat. Moderní vchodové dveře s prosklením i bez, s velkým či menším důrazem na bezpečnost. Pokud potřebujete pomoc a radu před objednáním, volejte naše odborníky už dnes na bezplatné lince 800 555 556.

Firma Schody Stadler s.r.o. dováží kvalitní vchodové dveře z Německa. Na tento typ dveří se specializujeme. Nabízíme jeden z nejrozsáhlejších sortimentů dveří v České republice.

Vchodové dveře od firmy Stadler splňují ty nejpřísnější nároky z hlediska bezpečnosti, funkčnosti i designu.

Pro nejnáročnější zákazníky nabízíme luxusní řadu vchodových dveří obohacenou o širokou paletou nadstandardních doplňků jako jsou např. zavírače dveří, elektrické otvírače či elektrické zamykání na čip nebo bezpečnostní a protihluková skla.

Řemeslné zpracování s nejmodernější technologií CNC ve spojení s prvotřídní kvalitou a designovými doplňky od renomovaných dodavatelů vytváří produkty světové úrovně.

Garantujeme vynikající služby zákazníkům jako standard, pokud budete potřebovat nějakou pomoc nebo radu na nejlepší cestě k instalaci dveří, neváhejte a kontaktujte nás. Vchodové dveře, které jsou na skladě, se k vám dostanou během několika dnů. Tisíce spokojených zákazníků hovoří za vše.

Naše zastoupení naleznete v Praze, Plzni, Brně a Českých Budějovicích. Více informací včetně online návrháře naleznete na našich stránkách.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.