Venkovní krby Kozák vykouzlí romantickou atmosféru

Ať už krb vnitřní nebo venkovní, všechny dokáží vykouzlit romantickou atmosféru, pohodu a bezpečí domova. Asi málokdo z nás nemá rád ten pocit relaxace a přitom poslouchat praskající dříví a nechat na sebe působit teplo rodinného krbu.

Naše společnost Krby Kozák je na trhu v tomto oboru už s letitou tradicí a naše zkušenosti a reference za nás mluví dost jasně. Velkou oblibu si v posledních letech získali krbové stavebnice osazené kvalitními litinovými vložkami od renomovaných výrobců. Naše firma si získala obrovskou přízeň, zejména díky stavebnicím, které řešíme a spoluvytváříme s budoucím majitelem krbu.

Nabízíme krby rustikální, u nichž se jedná zejména o avantgardnost a typičný vzhled, dále krby moderní, které logicky disponují nejmodernějším vzhledem i doplňky, v neposlední řadě obstaráváme i krby zahradní, mnohdykrát známe jako venkovní. Zahradní krby vyrábíme jak s udírnou, tak bez ní.

Firma Krby Kozák vám je kromě krbů, krbových kamen nebo krbových vložek schopna dodat také jiné produkty – například obklady a balustrády, ploty, plynové domečky, akvária, studny, sloupy, květináče nebo plotové tvárnice.

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.