Cestujeme do Egypta

Uvažujete o cestě do Egypta nebo máte již koupený zájezd? Pokud ano,  určitě uvítáte pár postřehů z této destinace. Egypt je atraktivní pro návštěvníky všech generací, můžete ho navštívit v libovolném ročním období. Převážně pro aktivní poznávací dovolenou je vhodné Egypt navštívit v zimní sezóně od listopadu do dubna, kdy jsou příjemné teploty  pro návštěvu historických památek. V nabídce jsou zájezdy po celý rok včetně zájezdů last minute.

Pro cestu do Egypta není vyžadováno žádné očkování, platnost pasu musí být minimálně 3 měsíce po návratu z Egypta. Vstupní vízum do Egypta pro občany ČR je možné zakoupit přímo na letišti v cílové destinaci za cca 15,- USD  nebo  při koupi zájezdu, kdy poplatek činí přibližně 450,- Kč. V arabských zemích je spropitné tzv. bakšiš považováno za součást poskytovaných služeb.  Často se setkáte s tím, že po zanechání spropitného ( např.  před příchodem pokojské ), bude váš pokoj mnohem lépe uklizen.  Rozhodnutí  o poskytnutí spropitného ovšem  zůstává na vás a není to povinnost.

Na dovolenou v Egyptě nejsou nutné žádné dlouhé přípravy. Svůj zájezd můžete vybrat prakticky ze dne na den z nabídky zájezdů Egypt last minute. Pokud máte zájezd již koupený, přejeme  vám spoustu pěkných zážitků a příjemně strávený pobyt – abazajezdy.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.