Dovolená s dětmi v rodinném hotelu

Letní dovolená je už dávno za námi, a další je bohužel ještě v nedohlednu. Kromě toho, ne každá rodina si může, ať už z finančních, nebo jiných důvodů dovolit dovolenou u moře. Přitom krásy Česka jsou tak blízko, a jsou dostupné všem. Za skvělými zážitky nemusíte cestovat daleko, stačí si jen vybrat ten pravý pobyt pro celou rodinu. Hotely nabízí od jednodenních pobytů přes víkendové pobyty s dětmi ,relaxační pobyty pro ženy, wellness pobyty, až po týdenní, či dvojtýdenní pobyty. Záleží tedy jen na vás, jak dlouhý pobyt si zvolíte. Využijte některý ze speciálních rodinných balíků, které udělají vám i vašim dětem radost. Jde o balíčky, které jsou určeny rodinám s dětmi s přihlédnutím na jejich specifické potřeby.

Pobyty s dětmi nabízí specializované hotely, které jsou přizpůsobeny na takový druh pobytu. V hotelu naleznete veškerý komfort, který budete potřebovat (včetně dětských postýlek, přebalovacích pultů, ohřívadel na mléko apod, či sterilních kojeneckých potřeb, které si můžete podle potřeby zakoupit přímo v recepci.) Vybavení pokojů, ale i celého hotelu je přizpůsobeno dětem a jejich potřebám, ale také potřebám rodičů. Těšit se na vás bude profesionálně školený personál a animátorky, které vašim dětem vytvoří skvělý program po dobu celého pobytu. Zejména teď v období před vánocemi a Mikulášem jsou levné víkendové pobyty pro rodiny ještě více dostupné na různých webových stránkách. Většina baby friendly hotelů má připraven speciální program pro vaše ratolesti.

Třeba Mikulášský program pro děti, ale také dospělé, kde společně s dětmi zažijete Mikulášské dílničky, zdobení vánočního pečiva a koláčků, nebo výrobu vánočních ozdob. Samozřejmě, s Mikulášem, Andělem a Čertem. Záleží jenom na vás, jestli podobné programy budete absolvovat s vašimi dětmi, nebo je necháte zkušeným animátorkám a profesionálnímu personálu a vy se s partnerem vyberete svojí cestou. Můžete si zajít na dobrou večeři, nebo do wellness a vychutnat si chvilky, které budou patřit jenom vám. Když to dovolí počasí, společně s dětmi se můžete vybrat na svah a s těmi menšími vytáhnout sáňky a pořádně si to užít. Zaručeně se vrátíte odpočatí a vaše děti spokojené.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.