Kempování na Slovensku se slevou

Patříte mezi protřelé trampy a vyzkoušeli jste snad každý kemp u nás a nechcete se vydávat příliš daleko za dobrodružstvím? Stačí překročit jediné hranice za bratry Slováky a otevírá se vám divoká, nespoutaná příroda, která má rozhodně co nabídnout.

Hory, voda, nebo obojí?

První myšlenka každého z vás jistě padne na Tatry. Dovolená v Tatrách není pouze pro zdatné chodce. Krásná dovolená se dá zde trávit i s vašimi malými ratolestmi. Neváhejte využít slevu na rodinnou dovolenou v kempu. Můžete navštívit botanickou zahradu, Muzeum národního parku v Tatranské Lomnici nebo Veverčí park.

Co se ubytování týká, lze si pronajmout chatku v kempu Veľký Slavkov. Nachází se pouhé 2 km od Popradu a můžete mimo jiné navštívit i 7 km vzdálený rekreační komplex, kde se můžete zrelaxovat nebo si naopak zasportovat.

Tatry nabízí mimo jiné procházky zaměřené na historii, přírodní skvosty, i program pro aktivnější lidi jako například golf nebo nově rozšířený sport Nordic Walking. Součástí chaty je kuchyňka, ale v areálu kempu vás pohostí i v restauraci Salaš.

Pohodička u slovenských jezer

Další oblíbenou letní destinací jsou rozhodně Senecká jezera. V okolí celkem pěti jezer se nachází kempy pro karavany i stany. Milovníci koupání si zde přijdou na své. Všude se nachází tobogány, skákací hrady, můžete si zahrát vodní polo nebo si dokonce zarybařit, a to všechno v azurově modré vodě. Omrzí-li vás voda, můžete si zasportovat na tenisovém kurtě a děti nechat vyřádit na dětských hřištích. V případě, že byste se rozhodli pro Senec, byla by škoda nevyužít slevu na kempování u vody, která je k mání na NewGo.cz.

Slevy na ubytování v kempu

A do třetice všeho dobrého camping Belá v Nižné Kamence. Lze se zde ubytovat v chatkách i stanech a můžete s sebou vzít i pejska. Nabízí se výstupy na Veľký a Malý Rozsutec, Veľký Fatranský Kriváň. Můžete vyrazit i za kulturou v podobě Muzea Juraja Jánošika, pohyblivého betlému v kostele sv. Cyrila a Metoděje. V okolí se taky nachází spousta hradů (hrad Strečno, Budatínsky zámok, Čičmany). A když vás prohlídky ruin dostatečně unaví, můžete se osvěžit v místním aquaparku. Najděte si svou slevu na kempování na Slovensku a vyrazte za dobrodružstvím!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.