Lázeňské pobyty pro dva

Také nemáte příliš mnoho času, jste zaneprázdněni prací, ale přesto byste si rádi s partnerem vyrazili za dobrodružstvím, nebo romantikou? Pryč od všedních starostí a problémů, někam, kde načerpáte novou sílu a energii, zrelaxujete své tělo i mysl? Lázeňské pobyty pro dva se dají absolvovat v pohodě i o víkendu a sami zjistíte, že i třeba tři dny oddychu, relaxace a hýčkání sebe i partnera dokážou s vámi udělat zázrak.

Existuje spousta hotelů, které nabízí relaxační víkend pro dva, zaměřené na wellness, sport, nebo detoxikaci – stačí si jen vybrat ten svůj. Jestli vás nenapadá, kde byste chtěli strávit romantický víkend pro dva, tak inspirací pro vás může být vidina romantiky v královském městě Znojmo. Ve městě významných chrámů a klášterů si přijdou na své milovníci historie, vinařství, umění, příznivci aktivního oddychu a sportu, ale také milovníci (nebo spíš milovnice) nakupování. Romantický víkend ve Znojmě tráví spousta párů, bez ohledu na věk. Znojmo je město mnoha tváří a kdo je jednou navštívil, rád se sem znova vrací. Máte rádi divokou a nespoutanou krajinu?

Navštivte s partnerem národní park Podyjí, se řekou Dyjí, která se nachází v hlubokém údolí a vytváří krásné scenérie.  Tento pohled jistě potěší všechny milovníky přírody, stejně jako na Jevišovicku, kde jsou hluboké lesy. Zde můžete houbařit, nebo se jenom tak procházet ruka v ruce. Jestli ale máte spíš rádi ruch a společnost, tak v okolí hráze a na pláži Vranovské přehrady se rozhodně nudit nebudete. Člověk zde potká spoustu lidí na akcích, diskotékách, nebo gril party, které město pravidelně pořádá. Lákají vás historické památky? Za návštěvu stojí poměrně velké množství zámků, kupříkladu Vranov, Jevišovice, Uherčice, hrad Bítov, nebo zříceniny Nového Hrádku. Při procházce v historickém centru města se zastavte při slavné rotundě svaté Kateřiny, při radniční věži, nebo Mikulášském chrámu. Ale také obdivovatelé umění si přijdou na své při pohledu na Slovanskou epopej Alfonse Muchy v Moravském Krumlově, expozici starého malířství v znojemském Domě.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.