Slevy na romantickou dovolenou

Jak je možné, že naši prarodiče mnohdy stráví život v harmonickém partnerství? Já například nikdy neviděla jedinou hádku babičky a dědy. Proč tedy my nemůžeme najít podobnou harmonii? Komunikace, nedostatek času, stresy v práci a mnohé další aspekty nám podráží nohy a všechno přenáší na náš partnerský život. I když se snažíme sebevíc, ne vždy jde všechno podle plánu. Jedna z mnoha věcí která dovede okořenit partnerské soužití a vrátí nás zpět do doby, kdy jsme byli zamilovaní, je společná dovolená. Mírumilovné chvíle strávené s člověkem, který je pro vás vším, je lék na naše malé rozepře a bolístky. NewGo.cz přichází s tipem, jak takovou romantickou dovolenou se slevou prožít.

Děčín

Na březích Labe se nachází překrásné město Děčín.V okolí potěší naše oči skála Pastýřská stěna, zámek, pohádková krajina Labských pískovců a rozhledny. Využijte slevy na romantické pobyty a vezměte partnera na oběd do vyhlídkové restaurace, která nabízí ten nejúchvatnější pohled na město. Sahá až k nebesům, stojí na 150 metrové skále a patří k nejnavštěvovanějším místům Děčína. Udělejte si procházku zámeckou barokní Růžovou zahradou, kde najdete, jak název napovídá, největší sbírku nejkrásnějších růží habsburské monarchie. Můžete si také zajít do ZOO, do národního parku České Švýcarsko nebo navštívit expozici Rajské ostrovy s akváriem nevídaných rozměrů.

Beroun

Město hojně navštěvované vodáky i těmi, kdo mají rádi městskou turistiku a historii. Pro aktivně založené jedince skýtá Beroun jedinečnou příležitost navštívit horolezecký park v lomu Alkatraz.
Pokud si ovšem rádi odpočinete, využijte slevy na wellness pobyty a nechejte se s partnerem rozmazlovat v tamním wellness. Beroun Golf Resort nabízí masáže, saunu, bazény a mnoho dalších procedur, při kterých si odpočinete po těle i na duši, večer vezměte partnera na romantickou večeři a jednoduše si užijte jeden druhého.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.