Vychutnejte si parádní zážitek z lyžování v italském středisku Val Gardena

Taky si přejete zažít ten úžasný pocit, kdy se sami proháníte na lyžích po široké sjezdovce, slunce svítí, obloha je bez jediného mráčku a všude jsou hromady sněhu? Vyrazte během letošní zimy za lyžováním do Itálie. Italská lyžařská střediska jsou zárukou kvality a lyžaři se do nich velmi rádi vracejí. Pokud byste se k nim rádi přidali i vy a vychutnali si nezapomenutelnou dovolenou na lyžích, doporučuji zavítat na stránky internetového srovnávače zájezdů NewTravel. Naleznete tam mnoho zajímavých first minute zájezdů za výhodné ceny, díky kterým se váš sen o nádherné zimní dovolené, může proměnit ve skutečnost.

Nejkrásnější lyžařské středisko na světě

Jednou z nejkrásnějších lyžařských oblastí v Itálii je Val Gardena, která pravidelně hostí závody Světového poháru a nejednou tato oblast vyhrála v anketě o nejkrásnější lyžařské středisko. Val Gardena je špičkové středisko v Dolomitech, které je napojeno na lyžařský okruh Sella Ronda, pomocí kterého si můžete užít lyžování i ve střediscích Alta Badia, Arabba – Marmolada a Val di Fassa. Ve Val Gardeně se milovníci zimních sportů mohou těšit na 5 snowparků, více než 100 kilometrů běžkařských tras a hlavně 175 kilometrů sjezdovek. Největší zastoupení mají sjezdovky střední náročnosti, které jsou vhodné pro zkušenější lyžaře.

Moderní lanovky i široké spektrum aprés-ski aktivit

Na místních skvěle upravených sjezdovkách si lyžaři vychutnají parádní zážitek z jízdy a hlavně úchvatné scenérie Dolomit. Provozovatelé tohoto lyžařského střediska se rovněž výtečně starají o komfort návštěvníků, a proto v areálu naleznete nejmodernější přepravovací zařízení, kvalitní hotely a bohaté zázemí. Návštěvníci střediska si pochvalují i pestrou nabídku aprés-ski aktivit. V rámci vaší dovolené v Itálii ve středisku Val Gardena si tak nejen skvěle zalyžujete, ale můžete si i zabruslit, zahrát tenis či squash, navštívit fitness a wellness centra nebo se svézt na koni. Za navštívení určitě stojí i místní restaurace a bary nacházející se v údolí, které nabízejí výtečnou italskou kuchyni a další místní speciality.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.