Výhody zájezdů s německými cestovními kancelářemi

 

Možná jste již slyšeli o výhodách létaní na dovolenou s německými cestovkami. Důvodů pro takové rozhodnutí je několik: za méně peněz Vám budou poskytnuty luxusní služby a individuální přístup, jež nemá na tuzemském trhu konkurence.

Více než 20 let na trhu a přes 250 000 spokojených zákazníků, to je vizitka předního českého touroperátora RUDOLF REISEN, který svým zákazníkům zprostředkovává zájezdy německých cestovních kanceláří.

Ptáte se, jak tohle celé funguje? Je to velmi jednoduché. Německý trh s cestovním ruchem má nesrovnatelně větší objem než náš domácí. Německé CK tak pravidelně vypravují do svých cílových destinací do posledního místo naplněná letadla, pro své zákazníky objednávají najednou často až tisíce lůžek a rezervují rovnou celé sítě hotelů. To jim logicky dává mnohem výhodnější vyjednávací pozice a dokáží tak srazit cenu oproti tuzemským dopravcům až o několik tisíc korun.

Kromě toho má trh našich sousedů mnohem rozvinutější tradici osobního cestování za poznáním a exotikou. Němci jsou všude ve světě velmi váženými klienty, kteří si potrpí na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb. To samozřejmě na německé CK vyvíjí obrovský tlak a na trhu se tak udrží jen ti nejlepší. Každý, kdo udělá nějakou chybu okamžitě ztrácí zákazníky, kteří se k němu již příště nevrátí a dají radši přednost konkurenci. Tento „selekční tlak“ připomínající Darwinovu teorii přírodního výběru, kdy přežije jen ten nejsilnější, tak dal v průběhu času vytvořit trhu, který svým klientům nabízí jen tu nejvyšší kvalitu za překvapivě nízké ceny.

Další výhodou takovéhoto způsobu cestování může být pro leckoho minimální přítomnost dalších českých turistů. Není totiž příliš pravděpodobné, že si z nepřeberné nabídky výletů za exotikou zvolí dva čeští zákazníci ten samý. Stačí znát pouze několik nejzákladnějších frází v některém ze světových jazyků (nejlépe Němčiny nebo Angličtiny), abyste se mohli domluvit se svým delegátem na několika základních záležitostech, nutných pro hladký průběh každé snové dovolené. Luxusní zájezdy do Asie, Karibiku nebo do Afriky jsou dnes díky Rudolf Reisen dostupnější než kdy dříve!

V případě zájmu o exkluzivní individuálně sestavenou dovolenou v některé z exotických destinací neváhejte a zavolejte na zelenou linku 800 100 567a nebo navštivte web www.rudolfreisen.cz.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.