Redakční systém od AiVision

Systém AiPublisher je komplexní modulární redakční systém, díky kterému velmi snadno docílíte správy vašich internetových stránek a prezentací. Administrační rozhraní redakčního systému AiPublisher je naprogramováno velice intuitivně a tak, aby tomu porozuměl i ten nejslabší internetový uživatel a naprostý počítačový laik. Vše je řešeno navenek velmi snadno, i přesto, že jde o tak propracovaný systém.

Postačí vám pouze počítač s připojením k internetu a spravovat můžete odkudkoli. Díky několika málo kliknutím myši získáte vysněného cíle a vše potřebné za vás naprogramuje redakční systém sám. Snadno si plníte obsah vašich stránek, udržujete jej stále aktuální, mažete, přidáváte texty, měníte jednotlivé odkazy v menu, upravujete fotogalerie, zkrátka vše, co k tomu patří.

Redakční systém od společnosti AiVision, s.r.o. je zpravidla rozdělen na třetiny. Myslí se tím, že je celý modulární systém obsahuje tři verze. Jde o Start verzi, Standard verzi a v neposlední řadě Portal verzi. Start verze je nejlevnější, její pořizovací cena vychází na 2500,- korun ročně, ale pochopitelně a logicky oproti ostatním dvěma verzím toho umí nejméně, ovšem bohaté zastoupení a oblibu si nalezne v menších prezentacích. Standard verze nabízí mnohem širší obsah modulů, které perfektně okoření vaše rozsáhlejší webové stránky. Poslední verzí je Portal verze, kde již, podle názvu, je celkem zřejmé, o co jde. Portal verze je předurčena především pro velmi rozsáhlá portálová řešení, ať už informativního či zábavného řešení.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.