Antiradar Beltronics RX65E

Při tak velkém počtu prodejců, kteří nabízí spoustu značek a modelů antiradarů, je velmi těžké se v nich zorientovat. Za zmínku rozhodně stojí model od Beltronics RX65E. Jde o špičkový antiradar pro použití v České republice. Tenhle model je v porovnání s ostatními jeho předchůdci od Beltronics dokonalejší ve všech parametrech.

Model RX65E byl speciálně vyvinut na detekci radarů používaných v České a Slovenské republice. Pracuje ve velmi úzkém pásmu, co zaručuje velkou přesnost a citlivost zařízení. Antiradar Beltronics RX65E tedy ignoruje všechny rušivé vplyvy, které vznikají kupříkladu používáním mobilního telefonu, nebo jiného elektrického zařízení.  Svou citlivostí patří k nejlepším na trhu, nemá žádné falešné poplachy a nestává se, že by si antiradar spletl policejní radar s jiným rušícím zdrojem. Díky tomu si může být uživatel zcela jistý, že pokud zaslechne varovný signál, je policejní radar skutečně nablízku. Každému jednomu poplachu je třeba věnovat patřičnou pozornost, protože je velmi málo pravděpodobné že by šlo o planý poplach vyvolaný jiným elektronickým zařízením. Jeho vysoká spolehlivost je jedním z hlavních důvodů jeho oblíbenosti mezi zákazníky a také důvode proč poráží všechny ostatní antiradary.

Kromě jeho výjimečné spolehlivosti je jeho silnou stránkou také upozornění na policejní radar v dostatečném předstihu, aby měl řidič dost velkou časovou rezervu na bezpečné zpomalení vozidla. Dokonce byly zaznamenány i případy, kdy model RX65E odhalil policejní radar až na vzdálenost jednoho kilometru. Co se týče jeho spolehlivosti a včasné detekce, ale i mnoha jiných vlastností, patří model RX65E mezi špičku na Českém trhu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.