Ceník vedení účetnictví

Helena Melicharová nabízí komplexní ekonomický servis od r. 1994 – jde zejména o vedení účetnictví, daňovou evidenci a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání včetně příloh, dohled a revize účetnictví.

Často se nás potenciální klienti ptají na ceny za poskytované služby. Tu je však velmi těžko paušálně stanovit. Cena závisí na složitosti, počtu a připravenosti podkladů a požadavků klienta.

Cena za vedení účetnictví je stanovena buď paušálně – tj. měsíční platbou, nebo jednotlivě podle počtu položek. Roční závěrka je vyúčtována jednorázově. Orientační ceník je možné shlédnout na našich stránkách. Rádi Vám však vypracujeme konkrétní nabídku podle Vašich požadavků.

Naše služby poskytujeme pro malé a středně velké firmy. Tím, že našim klientům umožníme přístup k vysoké úrovni účetních služeb za nízkou cenu, mohou dosáhnout výrazných úspor – nemusí se věnovat byrokracii, ale namísto toho mohou podnikat. To vytváří více příležitostí pro majitele nebo vrcholové vedení zaměřit se na růst jejich podnikání.

Pro malé firmy je externí vedení účetnictví levnější a spolehlivější než nějakou účetní sílu zaměstnat. Pro středně velké firmy nabízíme větší flexibilitu, než zaměstnané účetní.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, nebo máte nějaký daňový či účetní problém, neváhejte a volejte, či mailujte!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.